Kollu otomatik bariyerler, bina, fabrika, sitelerde güvenlik ve giriş çıkışları kontrol edebilirsiniz. Estetik görünümü ve olumsuz hava şartlarından etkilenmediği için güçlü motoru ile araç geçişlerine musaade eder. Bariyerlerdeki sensörler sayesinde araç geçişlerini algılayarak bariyerin indirilmesini önlemektedir.

Uzaktan Kumandası ve Kart Okuyucu ile Kontrol Sizin Elinizde

Kollu bariyer uzaktan kumandası sayesinde rahatlık ile açılıp kapanabilmektedir. Aynı zamanda kart okuma sistemi ile yine aynı şekilde kontrolü sağlayabilirsiniz. Açılıp kapanma hızını ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz. Kullandığımız kollu bariyer sistemleri kaliteli malzemeler ile üretip istenilen ebatlarda montajını gerçekleştiriyoruz.

Kollu Bariyer Sistemleri

Gaziantep Kollu bariyer sistemlerinin lider ismi BMS Yapı Otomasyon yedi gün yirmi dört saat hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Kollu bariyerin üstlerinde dikkat lambaları ile araç geçişlerinde tam güvenlik sağlanmaktadır. Mevcut kollu bariyerleriniz için teknik destek sağlamakla birlikte tüm kollu bariyer yedek parçaları firmamız tarafından temin edilerek montajları gerçekleştirilir.

Sizinde ihtiyacınız olan bir kollu bariyer için bugün bizden teklif almayı unutmayın. İletişim sayfamız için tıklayın.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]