Blog

Pergole Tente

Gaziantep Pergola Tente,

Gaziantep Pergola Tente, Otomatik pergola sistemi, raylı tente sistemi ile tamamen aynı sistemdir. farklılık sadece kullanım amacında değişiklik gösterir, hava koşullarından etkilenmeden tüm mekanınızı dilediğiniz gibi kullanmanıza olanak sağlar, Raylı Tente Sistemi ile kapatılacak alanlar dilendiği takdirde motor yardımı ile otamatik olarak açılır, raylı tente kullanım olarak oldukça rahat ve konforlu bir sistemdir, raylı tente ile cafe, restourant, kış bahçesi ve teras kapatma gibi değişik bir çok alanda kapatma yapmak için kullanılır, raylı tente led aydınlatmaları sayesinde ekstra bir aydınlatmaya ihtiyaç duymadan çalışır, raylı tente şık kullanışlı ve modern bir sistemdir.

pergola tente sistemi uzun mesafelerin kapatılması istendiğinde uygulanan otomatik tente sistemi olup Katlanır Tente Sistemi Modelidir.Uzaktan kumanda sistemiyle tek dokunuşla tentenizi açıp kapatabilirsiniz.Ayrıca ışıklı tente olarak ta kullanabilirsiniz.
Sistemlerimizde kullanılan Tente kumaşı blockout olup sizi yazın güneş ışınlarından kışın ise kar, yağmur ve aşırı rüzgardan korur.
Tentelerimizde kullanılan tente motoru Fransız ve Alman Menşelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir