Endüstriyel alanlarda özellikle Fabrika gibi çalışma ortamlarında sık sık ürün, malzeme, ham madde gibi taşınması gerekenlerin yüklemesi sırasında bir çok sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bunların en önemlisi ise araçların yükleme yapılması gereken noktalardan yüksek yada engin olması yükleme yapılmasına engel olabiliyor. Bu gibi durumlarda Yükleme rampası (Seyyar yükleme rampası) size çok yardımcı olacaktır. Aşağıdaki görsellerde size ne demek istediğimizi rahatlıkla anlayacaksınız.

Yükleme Rampaları
Yükleme Rampası Örneğii

Gaziantep Seyyar Yükleme Rampası İmalatı

BMS yapı otomasyon olarak her türlü alanlarda size seyyar yükleme rampası üretimi yapabiliriz. Endüstriyel tesisler (Fabrikalar) Büyük AVMlere ve aklınıza gelen her tesise mal yükleme yapılabilecek her yere seyyar yükleme rampası üretebiliriz.

Seyyar yükleme rampasının Gaziantep ilinde mobil yükleme rampası olarak da adlandırılmaktadır. Mobil yükleme rampaları maksimum hareket kabiliyeti bulunduğu için kullanım alanlarına uyum sağlar. Yükleme rampaları hem zamandan hemde insan gücünden tasarruf etmenizi sağlarlar. İstenilen kaldırma kuvvetine göre üretilebilmektedir. 6 ton ile 10 tona kadar yük taşımanıza imkan tanır.

Eğer sizinde bir yükleme rampası ihtiyacınız var ise bizim ile iletişime geçerek kaliteli malzeme ve güler yüzlü hizmet vermeye hazırız. Satış sonrası 7 gün 24 saat teknik servis garantimiz altındadır.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 4.7]